Villa Meri

Kalkan da Geniş Aileler için Tatil Villası

-
Kalkan / kızıltaş
14 Kişilik
7 Y. Odası
7 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan da Geniş Aileler için Tatil Villası

-

Villa Meri Kalkan Kızıltaş mevkiin de konumlanmış villamız, biraz yukarıda bir konumda olduğu için harika deniz manzaralı bir villadır. Villamız müstakil havuzlu olup, küçük bir bahçeye sahiptir. Villa Meri, 6 yatak odalı ve çatı katında bulunan 2 tane tek kişilik yataklarla toplamda 7 yatak odalı 14 kişinin rahat bir şekilde konaklayabileceği bir tatil evidir. Tatil villamız Meri de  Zemin katta gerekli tüm mutfak eşyalarının bulunduğu Amerikan mutfak ve bir salon bulunmaktadır. Ayrıca bir küçük oda vardır. Balkon kapısı bahçeye açılıp dışarıda masa tenisi oynarken dinlenebileceğiniz bir oda. Bahçe de 3 tane şezlong ve bir masanın bulunduğu güneşlenip oturabileceğiniz deniz manzarasına karşı hoş muhabbetler edebileceğiniz küçük bir köşk (veranda) bulunmaktadır. 

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda elektrik,su vb.. ücretler DAHİLDİR.

Günlük havuz ve bahçe temizliği

Dalaman havalimanına 120 km

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- 3 mt- 1.50 mt- 5 mt
Özellikler
Havuz
Bahçe
Garaj-Otopark
Barbekü
Şömine
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
KabloluTv
Hidrofor
Full eşya
Teras
Ebeveyn Banyosu