Begon Villa

Bu kısma villa başlık yazısı gelecek

-
Antalya / Kalkan / Kalamar
8 Kişilik
3 Y. Odası
3 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Bu kısma villa başlık yazısı gelecek

-

  Kiralık Tatil Villamız Begon Kalkan Kalamar koyunda yer almaktadır. 3 yatak odalı villamız  8 kişi kapasitelidir. Havuz giriş katında açılabilir  koltuklarla kişi sayısı arttırılmıştır. Geniş aile ve arkadaş gruplarına eşsiz tatil fırsatını sunmaktadır. Begon villa Tripleks bir villadır. Giriş katı  havuz başında vakit geçiren müşterilerimize uygun banyo tuvalet , salonda açılabilir koltuklar ve ebeveyn yatak odası bulunmaktadır. Burada hafif  atıştırmalıklar hazırlayarak güneşlenme sürenizi de arttırmış olursunuz. Orta kata geldiğimizde büyük bir salon ve amerikan  mutfak bulunur. Amerikan mutfak bölümünden dışarı açılan kapıdan terasa  çıkınca  akşam yemeklerinizi huzurlu bir manzara eşliğinde yiyebilirsiniz. En üst katta da bir ebeveyn yatak odası ve banyo bir de twins yatak odası  ve banyo tuvaleti bulunmaktadır.  Çatı katında muhteşem deniz manzarası  ve gün batımını seyredebilirsiniz . Deniz manzaralı tatil  villamız siz değerli müşterilerimiz  için en ince detayına kadar düşünülerek dizayn edilmiştir. 

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda Elektrik,su vb.. gibi ücretler DAHİLDİR.!

2 Adet çift kişilik yatak 2 adet  ayrı tek kişilik yataklar ve açılabilir koltuklar

Odaların tümünde klima Temiz havlu,çarşaf

Günlük havuz bakımı ve bahçe temizliği

Dalaman hava alanına 120 km

Havuz Özellikleri
Özel Açık Havuz- 4 m- 160 cm- 8m
Özellikler