Villa Bella Kaş

Bu kısma villa başlık yazısı gelecek

-
Antalya / Kaş / Gökçeören
4 Kişilik
2 Y. Odası
2 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Bu kısma villa başlık yazısı gelecek

-

Villa Bella Antalya Kaş bölgesinde konumlanmış çok şirin bir tatil villamızdır. 2 yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Salondaki açılabilir koltuğuda kullanıp 5 kişi konaklama kapasitesine çıkarılabilir. Sessiz sakin bir yerde konumlanan bu villamız Kaş merkeze araçınızla max 5-6 dakika sürüş mesafesindedir. Villamızın hemen altında ise akçagerme plajı vardır buraya ise 600 mt uzaklıktadır. Villamız müsatakil olup 9 mt uzunluğunda 3.5 mt genişliğinde kocaman havuzumuzda keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Villamızın havuzu yarı korunaklı olup dışardan görünme olasılığı çok azdır.

Villamızın bahçesinde deniz manzarası eşliğinde gün batımını izlerken sevdiklerinizle ve çekirdek ailelerinizle bu manzaraya şahitlik edebilirsiniz. Aynı zamanda villamızın kocaman bahçesinde yine deniz ve doğa manzarası eşliğinde siz değerli misafirlerimiz için barbekü keyfi yapma imkanı sizlere sağlanmıştır. Villamızın son 150 mt stabilize yoldur. Ancak aracınızla çok rahatlıkla villamızın önüne kadar gidebilirsiniz. 

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

 Villamızda elektrik,su vb.. ücretler DAHİLDİR.

Odaların tümünde klima Temiz havlu,çarşaf

Günlük havuz ve bahçe temizliği

Dalaman havalimanına 145 km 

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- 3.5 mt- 1.55- 9 mt
Özellikler
Havuz
Bahçe
Garaj-Otopark
Barbekü
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
Full eşya
Ebeveyn Banyosu
Evcil hayvana uygun
Deniz manzarası