Villa Spring

Kalkan Akbel de Kalkan Manzaralı Korunaklı Tatil Villası

-
Antalya / Kalkan / akbel
2 Kişilik
1 Y. Odası
1 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Akbel de Kalkan Manzaralı Korunaklı Tatil Villası

-

Antalya Kaş Kalkan'da konumlanan villa Spring yapımı 2018 yılında tamamlanmış ilk defa 2018 yaz sezonunda rezervasyon almaya başlayacaktır. Konumu itibariyle yüksekte yer alan bu villamız panaromik bir kalkan manzarasına sahiptr. Villamızın iç dizaynı ve dış tasarımı resimlerde görüldüğü gibi herşey her ince ayrıntısına kadar düşünülmüş hiç bir masraftan kaçınılmamıştır. Ultra lüks kategorisinde yer alan bu villamız 1 yatak odalı olup 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.  Balayı çiftlerimiz için özel tasarlanmış bu villamızın havuzu dışardan görünmemektedir. Havuzunuzda keyifli zaman geçirdikten sonra dinlenmek amacıyla sallanan salıncağınıza binip  gün batımını izleyebilirsiniz. 

Not: Villamıza giden son 500 mt si dik ve stabilize bir yoldur. Bu yol içerisinde  40 mt si ise dik bir yokuştur. Ama villamızın önüne kadar aracınızla hiçbir sıkıntı yaşamadan ulaşabilirsiniz. 

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda elektrik,su vb.. ücretler DAHİLDİR.

Odaların tümünde klima Temiz havlu,çarşaf

Günlük havuz ve bahçe temizliği

Dalaman havalimanı 120 km

Site içi çocuk oyun parkı

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- 3 m- 1.50 m- 8 m
Özellikler
Havuz
Bahçe
Garaj-Otopark
Barbekü
Jakuzi
Kapalı Bahçe & Muhafazakar
Klima
Mutfak
Wifi
TV
Hidrofor
Full eşya
Deniz manzarası
Doğa içinde Doğa manzarası
Mutfak Ekipmanları
Ebeveyn Banyosu
Sigara içilmez