Likya Suit

Kalkan Merkez de Deniz Manzaralı Kiralık Apart

-
Antalya / Kalkan / Kalkan
4 Kişilik
2 Y. Odası
1 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Merkez de Deniz Manzaralı Kiralık Apart

-

Kiralık yazlık olan Likya Suit Kalkan merkez de konumlanmıştır. 2 yatak odalı 4 kişilik kapasiteye sahiptir. Kalkanın eşsiz güzellikteki deniz manzarasını ve şehir manzarasını ayaklar altına alan Apartımız  özenle dizayn edilmiştir. Genellikle balayı çiftlerimizin tercihi olarak kullanılan Likya Suit in çift kişilik suit odasında bulunan jakuzide keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca Kalkan halk plajına ve restorantlara bir o kadar yakınlıkta olan Apartımız siz değerli misafirlerimizi beklemektedir.

Not:  Apartımız çatı katında bulunmaktadır. 

Temizlik ve  Bakım : Apart size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde apartımıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Apartımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için aparta giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen aparta giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Apartta Elektrik,su vb.. gibi ücretler DAHİLDİR.! 

Not : Apartımızın havuzu yoktur.

Havuz Özellikleri
- 0- 0- 0
Özellikler
Jakuzi
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
KabloluTv
Full eşya
Teras
Ebeveyn Banyosu
Deniz manzarası