Apart Sarnıç 1

Kalkan Sarnıçbaşında Deniz Manzaralı Apart

-
Antalya / Kalkan / Sarnıçbaşı
4 Kişilik
2 Y. Odası
1 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Sarnıçbaşında Deniz Manzaralı Apart

-

Antalya'nın doğal güzellikleri ile ünlü ilçesi Kaş'ın Kalkan mevkiinde faaliyet gösteren Sarnıç Apart, eşsiz bir dağ ve deniz manzarasına sahiptir. 2+1 ve 1+1 yatak odaları ile  4 kişi, 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.

Sarnıç Apart ta siz değerli müşterilerimiz için her şey tüm ince ayrıntılarına kadar düşünülmüştür. Özellikle fotoğraflardaki görüntülerle bire bir aynı olan Sarnıç Apart temizlik ve konfor açısından oldukça mükemmel bir yerdir. Evinizde aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabildiğiniz, eşyaların eksiksiz olduğu huzur dolu bir aparttır. 

Temizlik ve  Bakım : Apart size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde Apartımıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm apartlarımızds ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün aparttan  ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için aparta giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen apart giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Apartımızda Elektrik,su vb.. gibi ücretler hizmete DAHİLDİR.!

Havuz Özellikleri
- - -
Özellikler
Bahçe
Barbekü
Jakuzi
Kapalı Bahçe & Muhafazakar
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
TV
KabloluTv
Full eşya
Teras
Ebeveyn Banyosu
Deniz manzarası
Doğa içinde Doğa manzarası