Villa Ayşegül

Kalkan İslamlar da Muhafazakar Villa

-
Antalya / Kalkan /
4 Kişilik
2 Y. Odası
2 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan İslamlar da Muhafazakar Villa

-

Antalya Kaş Kalkan islamlar tatil köyünde konumlanan bu villamız balayı çiftlerimiz ve küçük ailelerimiz için tasarlanmıştır. 2 odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesine sshiptir. Villamız sessiz sakin doğayla iç içe bir konuma sahip olmasıyla beraber aynı zamanda havuzumuzun dışardan görünmeme özelliği ile muhafazakar ailelerimiz için ideal bir seçenektir.

Günlük ihtiyaçlarınızı villamıza yakın olan köy bakkalından temin edebilir ayrıca balık restaurantları yakın olduğu için kalkan merkeze inmeden evinize sipariş verebilirsiniz.

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda Elektrik,su vb.. gibi ücretler DAHİLDİR.!

Günlük havuz bakımı ve bahçe temizliği

Dalaman hava alanına 130 km 

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- 3 mt- 1.50 mt- 7 mt
Özellikler
Havuz
Bahçe
Garaj-Otopark
Barbekü
Kapalı Bahçe & Muhafazakar
Klima
Mutfak
Wifi
TV
Full eşya
Teras
Ebeveyn Banyosu
Doğa içinde Doğa manzarası