Villa Badem Ev

Kalkan Sarıbelen de Doğa ile iç içe Tatil Villası

-
Antalya / Kalkan / Sarıbelen
4 Kişilik
2 Y. Odası
1 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Sarıbelen de Doğa ile iç içe Tatil Villası

-

Villa Badem Ev Kalkan Sarıbelen mevkiinde konumlanmış olup doğa ile iç içe bir konumdadır. Kalkan merkeze, araçla 10 dk'lık mesafededir. Villamız, tamamen doğa manzarasına sahiptir.  2 yatak odalı olup, 4 kişinin konaklayabileceği kapasiteye göre dekore edilmiştir. Köy evlerini, anımsatan tarzıyla dikkat çekmektedir. Villamız, siz değerli misafirlerimize, doğa içerisinde, sakin, huzur dolu bir tatil sunmaktadır.  

 Doğayla bütün ve ekolojik bir yaşam deneyimini doğaya saygı anlayışı ile sunan "Badem Ev", sürdürülebilir enerji ve doğal su kaynakları kullanıyor. Ekosistem döngü anlayışı, biyolojik arıtma ve gri su sistemi le çevreye saygılı. Doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen sürdürülebilir tarım yöntemleriyle yetişmiş ağaçlarınızın dalından meyvenızı koparabilir, bahçenizden sebzenizi  toplayabilir,  yanıbaşınızdaki çobandan taze sütünüzü ve peynirinizi  alabilir, organik beslenmenin keyfini en doğal haliyle sürebilirsiniz.

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda Elektrik,su vb.. gibi ücretler DAHİLDİR.!

Günlük havuz bahçe bakımı

1 Adet çift kişilik yatak 2 adet tek kişilik yatak

Dalaman havalimanına 140 km

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- 4.50 mt- 1.50 mt- 8.50 mt
Özellikler
Havuz
Bahçe
Garaj-Otopark
Barbekü
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
Hidrofor
Full eşya
Teras
Doğa içinde Doğa manzarası