Villa Blue Bird

Kalkan Sarıbelen'de doğa Manzaralı Tatil Villası

doğa manzaralı
Antalya / Kalkan / Sarıbelen
4 Kişilik
2 Y. Odası
2 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Sarıbelen'de doğa Manzaralı Tatil Villası

doğa manzaralı

 Kalkan Sarıbelen köyünde konumlanmakta olan doğa manzarası eşliğinde sizlere huzurlu tatil sunan villamız, taş yapı mimarisine sahiptir.Modern bir şekilde dekore edilen villamızda 2 adet yatak odası bulunmakta olup, 4 kişiye konaklama imkanı sağlamaktadır. Yatak odalarından bir tanesinin içerisinde  jakuzi yer almaktadır. Her  detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü villamızda çocuklar için uygun mini oyun parkı mevcuttur. Havuz ve havuz terası korunaklı hale getirilen kiralık villamızı muhafazakar aileler, balayı çiftleri ve çekirdek aileler rahatlıkla tercih edebilirler. Aynı zamanda villamızın özel yüzme havuzunda çocuk havuzu da yer almaktadır. Doğa içerisinde sessiz ve huzurlu bir tatil yapmak için villamızı tercih edebilirsiniz. 


NOT : Villaya giden yolun son 400 metresi stabilize yoldur (asfalt değildir).

*Villamız doğa içerisinde yer aldığı için etrafında böcek, sinek, haşerat olabilir ve bu normal bir durumdur.

*Coğrafi yapısı bakımında dağlık bir alana sahip olan bölgemizde Kalkan ve çevresindeki tüm villalarımız yamaç üzerine kuruludur. Bu nedenle villalarımıza giderken yokuş yukarı çıkılmaktadır.

*Tam korunaklı villalarımızda her zaman % 95 görünmeme garantisi vermekteyiz. Geriye kalan % 5'lik kısım ise uç ve köşe noktalarının görünmeme durumundan dolayı sizlerin sakınma payıdır.

Havuz Özellikleri
HAVUZ UZUNLUĞU 12 m , HAVUZ GENİŞLİĞİ 4 m, YÜZME DERİNLİĞİ 1,50 m
Özellikler
Havuz
Bahçe
Garaj-Otopark
Barbekü
Çocuk havuzu
Jakuzi
TV
Wifi
Mutfak Ekipmanları
Mutfak
Klima
Kapalı Bahçe & Muhafazakar
Full eşya
Ebeveyn Banyosu
Doğa içinde Doğa manzarası