Villa Ceviz Ev

Kalkan Sarıbelen de Doğa ile iç içe Tatil Villası

-
Antalya / Kalkan / Sarıbelen
2 Kişilik
1 Y. Odası
1 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Sarıbelen de Doğa ile iç içe Tatil Villası

-

Villa Ceviz Ev, Kalkan Sarıbelen mevkiinde konumlanmış, doğa ile iç içe bir villadır. 1 yatak odalı olup, 2 kişinin konaklayabileceği kapasiteye göre dekore edilmiştir. Köy evlerini anımsatan tarzıyla dikkaet çekmektedir. Villamız, siz değerli misafirlerimize, doğa içerisinde huzur dolu bir tatil sunmaktadır. 

Kendinizi, denizden 800m yüksekte, huzur dolu bir doğa ile sarmalanmış, masmavi bir gökyüzünün altında  Akdeniz meltemlerinin fısıltılarını dinlerken bulacaksınız. "Ceviz Ev" size deniz, kum ve güneş odaklı, herkesin uyguladığı kurallar gölgesinde yaşanan tatil konseptinin dışında, sunduğu alternatif bir tatil ve yaşam biçimi ile öne çıkıyor. Aradığınız huzurlu, sakin ve ekolojik  özel deneyimi,  doğanın size sunduğu ritm eşliğinde, kalabalıkların gittiği yerlerden uzak  bu çok özel  mekanda yaşayabilirsiniz.

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda Elektrik,su vb.. gibi ücretler DAHİLDİR.!

Günlük havuz bahçe bakımı

Dalaman havalimanına 140 km 

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- 4.50 mt- 1.55 mt- 8.50 mt
Özellikler
Havuz
Bahçe
Garaj-Otopark
Barbekü
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
Full eşya
Teras
Ebeveyn Banyosu
Deniz manzarası
Doğa içinde Doğa manzarası