Villa Eylül

Kalkan Ortaalan da Eşsiz Deniz Manzaralı Tatil Villası

-
Antalya / Kalkan / ortaalan
10 Kişilik
5 Y. Odası
5 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Ortaalan da Eşsiz Deniz Manzaralı Tatil Villası

-

Villamız Antalya Kaş Kalkan'da ortaalan mevkiisinde konumlanmış olup  deniz manzaralı özel havuzlu lüks bir villamızdır. Villa eylül resimlerde görüldüğü gibi herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülüp ona göre dizayn edilmiştir. Geniş aile ve arkadaş grupları için ideal olan villamız  5 yatak odalı olup 10 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Bütün odaları siz değerli misafirlerimize akdenizin incisi olan masmavi denizimizi görme imkanı sunmaktadır. 

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda elektrik,su vb.. ücretler DAHİLDİR.

Günlük havuz bahçe bakımı

Dalaman havalimanına 120 km

 

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- 4.50 m- 1.70 m- 9.5 m
Özellikler
Havuz
Bahçe
Garaj-Otopark
Jakuzi
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
Hidrofor
Full eşya
Teras
Dublex
Deniz manzarası
Doğa içinde Doğa manzarası