Villa Honeysuckle

Kalkan Merkez de Denize Yürüme Mesafesinde Villa

-
Antalya / Kalkan / kalkan
8 Kişilik
4 Y. Odası
4 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Merkez de Denize Yürüme Mesafesinde Villa

-

 Antalya Kaş Kalkan'da konumlanan bu villamız 4 yatak odalı olup 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Kalkan merkeze ve denize yürüme mesafesinde olan bu villamızda araç kullanmadan her türlü imkanlardan faydalanabilirsiniz. Kalkan merkeze o kadar yakın olmasına rağmen villamız sessiz bir yerde konumlanmaktadır. Çevresi tarafından çok fazla rahatsız edilecek bir yer değildir.  

Villamız güneşlenme terası, masa tenisi, açık alanda yemek masası seçenekleriyle tatilinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Villamızın iç kısmı ise fotoğraflarda görüldüğü üzere giriş katımız lüks bir salon, modern geniş mutfağı ve yemek alanından oluşmuştur. 

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda elektrik,su vb.. ücretler DAHİLDİR.

Odaların tümünde klima Temiz havlu ve çarşaflar

Günlük havuz ve bahçe temizliği

 

 

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- - -
Özellikler
Havuz
Bahçe
Garaj-Otopark
Barbekü
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
Hidrofor
Full eşya
Teras