Villa Pınarbaşı

Kaş 'a Bağlı Pınarbaşı Mevkinde Doğa ile iç içe Muhafazakar Tatil Villası

-
Antalya / Kaş / Pınarbaşı
4 Kişilik
2 Y. Odası
2 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kaş 'a Bağlı Pınarbaşı Mevkinde Doğa ile iç içe Muhafazakar Tatil Villası

-

Kiralık tatil villamız, Kaş'a bağlı Pınarbaşı mevkisinde konumlanmıştır. Kaş merkeze, ortalama 10 km mesafededir. Doğa ile iç içe olan tatil villamız, geniş, ferah bir bahçeye sahiptir. Villamız, müstakil, özel havuzlu bir tatil villasıdır. 

Villa Pınarbaşı , 2 yatak odasına sahip olup, 4 kişinin konaklayabileceği kapasiteye göre dekore edilmiştir. Balayı çiftlerimiz için ideal bir tercihtir. Ayrıca muhafazakar ailelerimiz için de güzel bir seçenektir. Villamız, şehir gürültüsünden uzak, sakin bir tatil için ideal kiralık villa seçeneklerimiz arasındadır.  

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda elektrik,su vb.. ücretler DAHİLDİR.

Günlük havuz ve bahçe temizliği

1 adet çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak

Havuz Özellikleri
Özel Açık Havuz- 4 mt- 1.60 mt- 8 mt
Özellikler
Havuz
Bahçe
Barbekü
Kapalı Bahçe & Muhafazakar
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
KabloluTv
Full eşya
Teras
Ebeveyn Banyosu