Villa Premium

Kalkan Akbel de Geniş Aileler için Tatil Villası

-
Antalya / Kalkan / akbel
8 Kişilik
4 Y. Odası
4 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Akbel de Geniş Aileler için Tatil Villası

-

Antalya Kaş Kalkan'da konumlanan villa Premium yapımı 2018 yılında tamamlanmış ilk defa 2018 yaz sezonunda rezervasyon almaya başlayacaktır. Konumu itibariyle yüksekte yer alan bu villamız panaromik bir kalkan manzarasına sahiptr. Villamızın iç dizaynı ve dış tasarımı resimlerde görüldüğü gibi herşey her ince ayrıntısına kadar düşünülmüş hiç bir masraftan kaçınılmamıştır. Ultra lüks kategorisinde yer alan bu villamız 4 yatak odalı olup 8 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Geniş aile ve gruplar için uygun bir seçenek olan Premium villamızın deniz manzaralı havuzunda yüzerken aynı zamanda barbekü yaparak ta keyifli bir tatil geçirebilirsiniz başka bir huzur verici noktamız ise  sizin için hazırlanmıs köşkünüzde Kalkan'ın gün batımını izlerken çocuklarımızda kendileri için hazırlanmıs parklarında keyifli vakit geçirebilirler. 

Not: Villamıza giden son 500 mt si dik ve stabilize bir yoldur. Bu yol içerisinde  40 mt si ise dik bir yokuştur. Ama villamızın önüne kadar aracınızla hiçbir sıkıntı yaşamadan ulaşabilirsiniz. 

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

 Villamızda elektrik,su vb.. ücretler DAHİLDİR.

Odaların tümünde klima Temiz havlu,çarşaf

Günlük havuz ve bahçe temizliği

Dalaman havalimanına 120 km 

 

 

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- 4.5 mt- 1.53 m- 10 mt
Özellikler
Havuz
Bahçe
Garaj-Otopark
Barbekü
Jakuzi
Kapalı Bahçe & Muhafazakar
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
Hidrofor
Full eşya
Teras
Deniz manzarası
Ebeveyn Banyosu
Sigara içilmez