Villa Rana

Kalkan İslamlar da Doğa Manzaralı Muhafazakar Villa

-
Kalkan / İslamlar
4 Kişilik
2 Y. Odası
2 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan İslamlar da Doğa Manzaralı Muhafazakar Villa

-

Sessiz sakin doğanın içinde tatil yapmak isteyen müşterilerimizin isteklerine cevap veren bir  tatil villamızdır. Villa Rana 2 yatak odalı olup 4 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Kiralık tatil villamızda her bir detay siz değerli misafirlerimiz için düşünülmüştür .Gözlerden uzak tatil yapmayı , dinlenmeyi tercih eden ailelerimiz ve balayı çiftlerimiz için de uygundur. İslamlar,  şehir gürültüsünden, kirliliğinden trafiğinden uzak bir mesafede rahatlamak isteyen misafirlerimiz için en uygun bölgedir. Villamızda bu yönüyle tercih edilmektedir.

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda elektrik,su vb.. ücretler DAHİLDİR.

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- 3 mt- 1.60 mt- 8 mt
Özellikler
Havuz
Bahçe
Şömine
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
KabloluTv
Full eşya
Teras
Doğa içinde Doğa manzarası
Garaj-Otopark
Barbekü
Jakuzi
Kapalı Bahçe & Muhafazakar
Ebeveyn Banyosu