Villa Spring 2-kördere

Kalkan Kördere Mevkinde Deniz Manzaralı Villa

jakuzili.
Antalya / Kalkan / Kördere
4 Kişilik
2 Y. Odası
2 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Kördere Mevkinde Deniz Manzaralı Villa

jakuzili.

Villa Spring 2

Kalkan Kördere mevkiisinde konumlanmış kiralık balayı villası villa spring 2, merkezi tatil isteyen konuklarımız için en ideal seçeneklerden bir tanesidir.Balayı çiftleri ve çekirdek aileler için yapılmış villamızın muhteşem kalkan manzarası tatilinizi kaliteli kılar.  Havuzu korunaklı (Havuzun dışarıdan gözükmediği anlamına gelir) özelliği ile mahremiyete önem veren misafirlerimiz için tatil imkanı sunmaktadır.

Villa Spring 2, Deniz manzaralı villa kategorisinde yer almaktatıdir. Deniz manzaralı kiralık balayı villası ebeveyn yatak odasındaki jakuzisi, muhteşem dizaynı ile merkezi konumda bir tatil yapmak istiyorsanız doğru tercih diyebiliriz.

 
NOT : Villamız Villa Spring1'in hemen alt katında bulunmaktadır. Villaların havuzları, bahçeleri ve girişleri birbirinden bağımsızdır. Villalarımızın takvimi müsait olduğu takdirde ikisini aynı anda kiralama imkanı bulunmaktadır.

Genel Notlar: Doğa ile içerisinde yer alan villalarımızın tamamı böcek , sinek , kelebek , haşereler vs. için düzenli olarak ilaçlanmaktadır.Bu notumuz sadece bu villa için geçerli değil doğa ile iç içe olan tüm villalarımız için geçerlidir.

Coğrafi yapısı bakımından kalkan ve çevre köylerinde villalarımız genel olarak yamaçlar üzerinde yer almaktadır.Bu nedenle villalara veya gezmeye gidilirken yokuş yukarı çıkılmaktadır.

NOT bu sadece bu villa için geçerli değildir tüm villalarımızda yazmaktadır.


Havuz Özellikleri
Havuz Boyu 3 M Havuz Derinliği 1.45 M Havuz Uzunluğu 4 M
Özellikler
Havuz
TV
Wifi
Jakuzi
Full eşya
Mutfak
Klima