Villa Sultan Evi

Kalkan Kızıltaş ta Enfes Deniz Manzaralı Lüks Villa

Kapalı havuzlu
Antalya / Kalkan / Kızıltaş
10 Kişilik
5 Y. Odası
5 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan Kızıltaş ta Enfes Deniz Manzaralı Lüks Villa

Kapalı havuzlu

Kalkan Kızıltaş bölgesinde bulunan Villa Sultan Evi 10 kişi konaklama kapasitesine sahip jakuzili deniz manzaralı bir tatil villasıdır. Özellikle geniş aileler ve arkadaş grupları için dizayn edilen bu villamız muhteşem manzarası eşliğinde ayrıcalıklı bir tatil anlayışı sunmaktadır. Villamızda aynı zamanda kapalı havuzda bulunmakta olup kış döneminde ısıtmalı olarak hizmet vermektedir. 


Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  16:00, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda elektrik,su vb.. ücretler DAHİLDİR.

Havuz Özellikleri
Havuz Ölçüleri : Genişlik - 3,70 M | Uzunluk - 12,30 M | Derinlik - 1,60 M(Havuz Alanı Dışarıdan Görünmüyor.) Kapalı Havuz Ölçüleri : Genişlik - 2 MT | Uzunluk - 6.5 MT | Derinlik - 1 MT
Özellikler
Havuz
Garaj-Otopark
Barbekü
Jakuzi
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
Full eşya
Ebeveyn Banyosu
Deniz manzarası
Sigara içilmez