Villa Taş

Bu kısma villa başlık yazısı gelecek

-
Antalya / Kaş / Bezirgan
4 Kişilik
2 Y. Odası
2 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Bu kısma villa başlık yazısı gelecek

-

Muhafazakar Yazlık Balayı Villası, Kalkan mahallesinde Bezirgan  mevkisinde doğa ile iç içe konumlanmış villalarımız arasındadır. Kalkan merkeze, 12 km mesafededir.  Havuz ve ferah, yeşilin hakim olduğu bahçesi kapatılarak muhafazakar villalarımız arasındadır.

Villa Taş, 2 yatak odalı, 4 kişilik kapasiteye sahip muhafazakar tatil  villalarımız arasındadır. Villamızın, süit yatak odasında jakuzi bulunmaktadır. Muhafazakar kiralık balayı villamız, küçük çekirdek ailelerimiz doğa içerisinde huzur dolu bir tatil için siz değerli misafirlerimize kapılarını aralamaktadır. 

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda Elektrik,su vb.. gibi ücretler DAHİLDİR.!

Günlük havuz bahçe bakımı

Havuz Özellikleri
Özel Açık Havuz- 4 mt- 1.55 mt- 8 mt
Özellikler
Havuz
Bahçe
Barbekü
Jakuzi
Kapalı Bahçe & Muhafazakar
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
KabloluTv
Full eşya
Ebeveyn Banyosu
Teras
Doğa içinde Doğa manzarası