Villa Vanilya

Kalkan İslamlar da Korunaklı Villa

-
Antalya / Kalkan / İslamlar
2 Kişilik
1 Y. Odası
1 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Kalkan İslamlar da Korunaklı Villa

-

Villa Vanilya; sakin ve huzurlu yapısıyla ön plana çıkan tatil bölgesi olan Kalkan-İslamlar Köyünde konumlanmaktadır.Korunaklı yapıda tasarlanan villada tek yatak odası bulunmakta olup, iki kişi konaklama kapasitelidir. Amerikan mutfaklı salondan ve yatak odasından doğrudan havuz terasına çıkış bulunur ve hem salondan hem de yatak odasından harika bir manzarası vardır. Tesettürlü bayanlara oldukça uygun olup, havuz terası ve güneşlenme alanı dışarıdan görünmemektedir.Villa Vanilya balayı çiftleri ve çekirdek aileler için ideal seçenekler arasında yer alır.   En yakın restaurant, köy meydanı ve market 800 m ileridedir. Kalkan Merkez´e olan uzaklığı ise 9 km dir.
Not: Villamıza giden yolun son 450 metrelik kısmı stabilize ve yokuştur. 

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda Elektrik,su vb.. gibi ücretler DAHİLDİR.!

Günlük havuz bahçe bakımı yapılmaktadır.

Havuz Özellikleri
özel açık havuz- 4 mt- 155 mt- 7 mt
Özellikler
Havuz
Bahçe
Barbekü
Jakuzi
Kapalı Bahçe & Muhafazakar
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
KabloluTv
Full eşya
Ebeveyn Banyosu
Doğa içinde Doğa manzarası