Villa Yalın

Doğa İle İç İçe Tatil Villası

Korunaklıdır
Antalya / Kalkan / Gelemiş
2 Kişilik
1 Y. Odası
1 Duş
Kaydet
Karşılaştır
Paylaş

Doğa İle İç İçe Tatil Villası

Korunaklıdır

Villa Yalın, 1 yatak odalıdır ve 2 kişinin konaklayabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Kiralık tatil villamız, balayı çiftlerimiz, muhafazakar çekirdek ailelerimiz için uygun tercihler arasındadır.Kiralık Yazlık Balayı Villası, Kaş'ın, Kalkan mahallesi Yalı mevkisinde konumlanmıştır.  Patara merkeze, 8 km mesafededir.Doğa içerisinde, sakin bir konumdadır.  Panoramik olarak dünyaca ünlü Patara plajını görmektedir. Villamızın havuz terası korunaklı olup, muhafazakar ve deniz manzaralı villa seçeneklerimiz arasındadır.

NOT : Villa Yalın, doğa içerisinde bir konumda olduğu için yolun son 4 km'lik kısmı villanın doğasını bozmaması amacıyla toprak yol olarak bırakılmıştır. 

Temizlik ve  Bakım : Villa size temiz bir şekilde teslim edilir ve haftada 1 defa ara temizlik yapılır, Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı, havlu vs  görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra  15.30, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villamızda Elektrik,su vb.. gibi ücretler DAHİLDİR.!

Günlük havuz bahçe bakımı

1 Adet çift kişilik yatak,

Havuz Özellikleri
Özel Açık Havuz- 3.5 mt- 1.55 mt- 8 mt
Özellikler
Havuz
Garaj-Otopark
Barbekü
Jakuzi
Kapalı Bahçe & Muhafazakar
Klima
Mutfak
Mutfak Ekipmanları
Wifi
TV
Full eşya
Ebeveyn Banyosu
Deniz manzarası