Doğa Manzaralı Kİralık Yazlık Villalar

Filtrele
Sırala

Tarih Aralığı

Bütçe Aralığınız / TL

Doğa manzaralı villa, korunaklı villa seçenekleri ile sizlere villalarımızı sunmaktayız. Bu villaların ortak özelliği havuzlarının dışarıdan gözükmemesidir. Bu özellik, kalan misafirlere gözlerden uzak, özgür bir tatil yapma olanağı sağlamaktadır.

Genel anlamda merkezden uzak konumda yer alan muhafazakâr villalarımız ile her aileye her arkadaş grubunu hitap edecek villa çeşitlerimiz bulunmaktadır.

 İster kalabalık bir aile olarak, ister küçük isterseniz de arkadaş grubu olarak tatil yapmak isteyin, ulaşım, merkez, plaj, market gibi kullanacağınız alanlara rahatlıkla ulaşılabilecek konumda olan kalkan kiralık villa tatili seçeneklerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

 Doğa manzaralı otellerden farklı olarak doğa manzaralı villa tatilinde eşinizle veya ailenizle daha fazla zaman geçirebilmenize olanak sağlamaktadır. Balayı tatili için Kalkan balayı villa için seçenek arayan misafirlerimizin de korunaklı havuz villa ve kalkan balayı villa seçeneklerimizin önceliği bulunmaktadır. Zira özgün ve özgür bir villa tatili için bu tipteki villa seçenekleri çok idealdir.

 Tatilim Villa olarak, havuzu dışarıdan görünmeyen muhafazakar villalarımızı çok dikkatli olarak seçmekteyiz. Bu özellikteki evlerin ufak bir görünümü olması durumda bu kısmen veya oldukça korunaklı olarak sayfamızda adlandırılmaktadır. Havuzu dışarıdan gözükmez ibaresi olan evlerimizde ise gönül rahatlığıyla, kafanızda hiçbir soru olmadan tatile gelebilirsiniz.

Anasayfa

Sana özel

Whatsapp

Menu