0242 844 22 89
Aramak İçin tıklayın
+90 537 858 05 26
Whatsapp mesajı için tıklayın
info@villalarim.com
Mail göndermek için tıklayın
İletişim
Harita ve Adres için tıklayın
+90 544 519 64 66
For English click here
X

Muhafazakar Tatil Konaklaması

2018-05-04 00:49:21

Muhafazakar Ailelerin Yeni Tatil Trendi Havuzu Korunaklı Haftalık Yazlık Villa Kiralama.

Muhafazakar Ailelerin Tatillerinde Yaşadıkları En Büyük Sorun Mahremiyet Sorunu. Bir Çok Muhafazakar Aile Bu Sorunu, Kendilerine Özel Havuzlu yazlık Haftalık Villa Kiralayarak Aşıyor. Muhafazakar Tatil Konaklaması

Günümüzde islami tatil sektörü hem müşterileri açısından hemde işletmeciler açısından , sunulan imkanlara bakıldığından oldukça gelişmiş durumda . Dini  hassasiyetleri yüksek olan ailelerin tatil ihtiyaçlarını karşılamam onlara arzuladıkları hizmeti sunabilmek için bir çok turizm işletmesi azami çaba gösteriyor. İslami Tatil otelleri , helal oteller tatil konaklamaları için muhafazakar ailelere hizmet veriyor. Pekeki bu oteller ne kadar muhafazakar.

Bu sorunun cevabı için bir çok krşteri derinlemesine incelemek gerek. Ancak bir kaç tanesinde bahsetmek yeterli olacaktır. Otellerin Havuzları ve Plajları ne kadar tesetturlu olsada yabancı insanlarla dolu. Yine Yemek salonları ona kez. Tam bir izolasyon sağlayan otellerde hem astronomik üstretlere sahip hemde çok faza kısıtlamaya tati bırakıyor müşterilerini.

Bir diğer muhafazakar tatil seçeneği ise havuzu korunaklı haftalık yazlık villa kiralama. Son yılların en gözde muhafazakar tatil  konaklaması seçeneklerinde birisi olan haftalık yazlık villa kiralama seçeneğin bir çok açıdan en çne çıkan seçenek olarak görünüyor.

En önemli özelliği ise kesin bir mahremiyet sağlarken aynı oranda özgürlük de sağlıyor. Havuzu dışarıdan görünmeyen ve sadece size size ait olan bir ortam sunuyor. Tüm kullanım alanları sadece size ait ve yabancı hiç kimse yok. Bir Diğer avantajı ise ekonomik oluşu. Tesettür otellerin astronomik oda fiyatları düşünüldüğünde ortalama 5 kişilik bir muhafazakar ailenin tatili için ortalama bir villanın kirası ile otel üsceti karşılaştırılınca arada dağlar kadar fark olduğu ortaya çıkıyor

 villa
close