Kiralama Sözleşmesi

 Kiralama amaçlı sözleşme

1)  Eve girişte ilgili kişiye veya ev sahibine depozito ödemesi yapılmalıdır. Depozito ücreti villa türüne göre (750-3000 tl) değişiklik gösterir. Villadan çıkışta ev sahibi ya da ilgili kişi tarafından yapılacak kontrolde eğer bir hasar varsa, Gürha Travel’in bu hasar ücretini müşteriden talep etme hakkı saklıdır.

2)  Kalan ödeme eve girmeden evvel peşin olarak ödenir. Yetkili kişiye ödeme yapılmadan eve giriş yapılamaz.

3)  Eve giriş saatleri temizlik sebebi ile 15:00, evden çıkış saatleri ise kesinlikle saat 10:00’a kadardır. Bu saat dilimleri, müşterinin ev sahibinin onayını alması ile evin müsaitlik durumuna bağlı olarak değiştirebilir.

4)  Gürha Travel, ev sahibi ile müşteri arasındaki aracı firmadır. Evle ilgili bir sorun olduğu taktirde, ilgili kişi veya ev sahibi bu sorunu gidermekle yükümlüdür. Sorunun çözülemediği durumlarda Gürha Travel sorunu gidermeye yardımcı olur.

5) Tüm evlerimizde mevcut bulunan ve mal sahipleri tarafından yaptırılmış olan olası deprem, yangın, su baskını, doğal afet  vs. her türlü sigorta, evde konaklayan misafirleri kapsamamaktadır. Evde konaklayan misafirlerin hayat, sağlık ve hırsızlık sigortaları gibi kişisel sigortalarını yaptırmaları tavsiye edilir.

6) Evde, yukarıda belirtilen kişiler haricinde ekstra kişilerin konaklaması yasaktır. Evin tanımında belirtilen maksimum kişi sayısından fazla kişinin konakladığı tespit edilirse, ev sahibinin / ilgili kişinin bu kişileri evden çıkarma yada ek ücret isteme hakkı bulunmaktadır.

7) Müşteri tarafından iptal edilen rezervasyonlar giriş tarihinden en az 30 gün önce Gürha Travel’e bildirilmesi gerekir. Bildirilmediği takdirde Gürha Travel kalan meblağı aşağıdaki gibi tahsil etme yoluna gider;

30-15 gün önce yapılan iptallerde kalan ücretin %50’si tahsil edilir ve kaparo iade edilmez.

14- 0 gün arası yapılan iptallerde kalan ücretin %100’ü tahsil edilir.

Müşteri eve girdikten sonra herhangi bir sebepten evden ayrılırsa kesinlikle ücret iadesi yapılmaz.

8) İhtilaf olduğu takdirde anlaşmazlığın çözülmesi için Kaş Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

9) İşbu sözleşme 9 (dokuz) madde ve 2 (iki) nüsha halinde 08/10/2016 tarihinde tanzim ve imza edilmiş olup, sözleşmenin bir nüshası müşteride, bir nüshası Gürha Travel’de kalırken diğer nüshası ev sahibine verilmiştir.

not: Size ait Kaybedilen  eşyaların kaybından firmamız sorumlu değildir.

Yola çıkmadan önce mutlaka okuyunuz :

 

  • Yola çıkmadan önce Yol tarifi bilgilerini bir haritada ya da internet üzerinden kontrol ediniz. Size yardımcı olmamız açısından yaptığımız bu tariften dolayı çıkabilecek sıkıntılardan ya da zararlardan sorumlu değiliz.
  • Yola çıkmadan 1 gün önce mutlaka bize yola çıkacağınızı haber veriniz.
  • Yola çıkmadan önce  Sözleşme, Seyahat Belgesi ve Krokinin bir yazıcı çıktısını mutlaka yanınızda bulundurun.
  • Sizden internet, elektrik, su gibi giderler talep edilmeyecektir. Bu giderler ücrete dahildir. Ancak villa çıkışında yetkililerimiz tarafından yapılacak kontrolde hasar görmüş bir eşya ya da materyal var ise Gürha Travel ya da villa sahibi bunu sizden talep edebilir. (Villaya ilk girdiğinizde ya da ilk gün mutlaka eşyaları kontrol ediniz. Gözünüze çarpan bir kırık dökük vs… eşya ya da materyal varsa bize ya da ilgili kişiye not aldırınız ya da bildiriniz)
  • Tatiliniz süresince Aktiviteler, Turlar, Gezilecek yerler veya Araç kiralama ile ilgili bizlere her zaman danışabilirsiniz. Size gerekirse bir tatil programı hazırlayabilir, aktiviteler için rezervasyonlar yaptırabiliriz.

 

              Kiralama yapılan ev ile diğer bilgiler :

Ofis  Adresi             : Kalkan Mah. Şehitler Cad.No:16/A KAŞ/ANTALYA

İrtibat kurulucak kişinin ismi ve telefonu   :    

Gürbüz UĞURLU        –    0537 858 05 26

Nurgül BİLGİÇ :          -    0545 858 05 26

* İrtibat kurulacak kişiyi eve girişten en az 1 gün öncesinden arayıp geliş saatinizi bildirmeniz gereklidir. Aranmadığı takdirde meydana gelecek olan sorunlardan firma veya irtibat kişisi sorumlu değildir.

Önemli not:

Lütfen tatiliniz süresince konakladığınız evde gereksiz yere enerji sarfiyatı yapmayınız. Özellikle evde olunmayan dönemlerde klimaların açık bırakılması hem yangın ihtimalini ortaya çıkarmaktadır hem de doğaya karşı işlenen büyük bir suçtur.

Ev sahibi veya ilgili kişi adına                                                        Müşteri ismi ve imzası

                Gürbüz Uğurlu                                                     

 

 

          (Villaya Girişte İmzalanacak)

Anasayfa

Sana özel

Whatsapp

Menu