0242 844 22 89
Aramak İçin tıklayın
+90 537 734 33 02
Whatsapp mesajı için tıklayın
info@villalarim.com
Mail göndermek için tıklayın
İletişim
Harita ve Adres için tıklayın
+90 544 519 64 66
For English click here
X

Muhafazakar Tatil Konaklaması

Muhafazakar Tatil Konaklaması

Günümüzde islami tatil sektörü hem müşterileri açısından hemde işletmeciler açısından, sunulan imkanlara bakıldığında oldukça gelişmiş durumda. Dini  hassasiyetleri yüksek olan ailelerin tatil ihtiyaçlarını karşılamak onlara arzuladıkları hizmeti sunabilmek için bir çok turizm işletmesi azami çaba gösteriyor. İslami tatil otelleri, helal oteller tatil konaklamaları için muhafazakar ailelere hizmet veriyor. Peki bu oteller ne kadar muhafazakar?

Bu sorunun cevabı için bir çok kriteri derinlemesine incelemek gerek. Ancak bir kaç tanesinden bahsetmek yeterli olacaktır. Otellerin havuzları ve plajları ne kadar muhafazakar olsa da yüzlerce insana hizmet vermekte. Yemek salonları da aynı şekilde yüzlerce insana açık büfe gıda hizmeti sağlamaktadır. Tam bir izolasyon sağlayan bu oteller astronomik ücretlere sahip olmakla birlikte müşterilerini çok fazla kısıtlamaya tabi bırakmaktadırlar.

Son yılların en gözde muhafazakar tatil konaklama seçeneklerinden birisi olan haftalık yazlık villa kiralama seçeneğini birçok açıdan öne çıkan bir seçenek olarak görünüyor. En önemli özelliği ise kesin bir mahremiyet sağlarken aynı oranda özgürlük de sağlıyor. Havuzu dışarıdan görünmeyen ve sadece size size ait olan bir ortam sunuyor. Tüm kullanım alanları sadece size ait ve yabancı hiç kimse yok. Bir diğer avantajı ise ekonomik oluşu. Ortalama 5 kişilik bir muhafazakar ailenin tatili için ortalama bir villanın kirası ile otel ücretleri karşılaştırılınca arada çok ciddi farklar ortaya çıkıyor.

 villa
close