0242 844 22 89
Aramak İçin tıklayın
+90 537 734 33 02
Whatsapp mesajı için tıklayın
info@villalarim.com
Mail göndermek için tıklayın
İletişim
Harita ve Adres için tıklayın
+90 544 519 64 66
For English click here
X

Villa Kiralama Süreci

Nasıl villa kiralarım?

Villa kiralamak için öncelikle geniş villa yelpazemizden size ve ailenize konumu, donanımları ve yeri olarak en uygun villayı seçin. Bu seçimi yaparken “BÖLGELER"  sekmesinden tatil yapmak istediğiniz yerdeki villaları veya “VİLLALAR" sekmesinden geniş villa yelpazemiz içerisinden size ve ailenize en uygun villa tipini seçebilirsiniz. 

Villa tipi olarak ; geniş aileler için villalar, denize sıfır ve deniz manzaralı villalar, evcil hayvan izinli villalar, balayı villaları, havuzu görünmeyen muhafazakar villalar bulunmaktadır.

Aradığınız villayı bulduktan sonra villa sayfasından tatil yapmak istediğiniz tarih aralığınız seçip rezervasyon isteği göndermeniz gerekmektedir. Rezervasyon kaydından en geç 15 dk sonra müşteri temsilcilerimiz rezervasyon onayı için sizinle iletişime geçecektir.

Nasıl Ödenir?

villalarim.com un geniş villa yelpazesi arasından size en uygun olanını seçip rezervasyon yaptıktan sonra, müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. Kiraladığınız villanın kiralama bedelinin 30% unu depozito olarak, ister banka transferi ile ister pos.villalarim.com adresinden kredi kartı ile sizden talep edilecektir. Kiralama bedelinin geri kalanını ister villaya girişte nakit olarak isterseniz de kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Kiralama  ücretine neler dahildir?

Kiralama ücretine kiralama süresi içindeki elektrik, su, wifi, kablolu tv dahildir. Kiralama sırasında firmamıza ödediğiniz kiralama ücreti dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

Neden hasarsızlık depozitosuna gerek var?

Hasarsızlık depozitosu hizmetinize sunulan villanın içerisinde bulunan eşyalarda meydana gelmesi muhtemel hasarlar için ev sahipleri tarafından belirlenir. Tatilinizin bitiminde herhangi bir hasar meydana gelmemesi durumunda çıkış gününde iade edilir.

Minimum kaç gün kiralama yapabilirim?

Minimum kiralama villanın durumuna ve kiralama yaptığınız zamana göre değişmektedir. Genelde yoğunluğun az olduğu aylarda 4-5 gün, Temmuz-Ağustos gibi yoğun aylarda 7 gündür.

 villa
close