0242 844 22 89
Aramak İçin tıklayın
+90 537 734 33 02
Whatsapp mesajı için tıklayın
info@villalarim.com
Mail göndermek için tıklayın
İletişim
Harita ve Adres için tıklayın
+90 544 519 64 66
For English click here
X

Villa Kiralama İle İlgili Merak Ettikleriniz

Nasıl villa Kiralarım ?

Villa kiralamak için öncelikle geniş villa yelpazemizden size ve ailenize villa konumu villa donanımları ve yeri olarak en uygun villayı seçin.

bu seçimi yaparken “TATİL LOKASYONLARI”  sekmesinden tatil yapmak istediğiniz yerdeki villaları veya “VİLLA KATEGORİLERİ” sekmesini geniş villa yelpazemiz içerisinden size ve ailenize en uygun villa tipini seçebilirsiniz.

Geniş villa yelpazemizde

lokasyon olarak ;kalkan villaları, kaş villaları, fethiye bodrum ve göcek  villaları

villa tipi olarak ; geniş aileler için villalar, denize sıfır ve deniz manzaralı villalar,havuzu görünmeyen  muhafazakar villalar bulunmaktadır

Aradığınız villayı bulduktan sonra villa sayfasından tatil yapmak istediğiniz tarihler aralığınız seçip rezervasyon isteği göndermeniz gerekmektedir. rezervasyon kaydından en geç 15 dk sonra müşteri temsilcilerimiz rezervasyon onayı için sizinle iletişime geçecektir.

Nasıl Ödenir

villalarim.com un geniş villa yelpazesi arasından size en uygunu, tatilinizi geçirmek istediğiniz kiralık villayı seçip rezervasyon yaptıktan sonra, müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. kiraladığınız villanın kirala bedelini 30% unu depozito olarak, ister banka transferi ile ister pos.villalarim.com adresinden kredi kartı ile sizden talep edeceğiz. kiralama bedelinin geri kalanını ister villaya giriş de nakit olarak isterseniz de kredi kartı ile ödeyebilirsiniz

 

Kiralama  ücretine neler dahildir?

Kiralama ücretine kiralama süresi içindeki elektrik, su, wifi, kablolu tv. dahildir. Kiralama sırasında firmamıza ödediğiniz kiralama ücreti dışında herhanbir ek ücret ödemezsiniz

Neden hasarsızlık depozitosuna gerek var?

Hasarsızlık depozitosu hizmetinize sunulan villanın içerisinde bulunan eşyalarda meydana gelmesi muhtemel hasarlar için ev sahipleri tarafından belirlenir. Tatilinizin bitişinde herhangi bir hasar meydana gelmemesi durumunda çıkış gününde iade edilir.

Minimum kaç gün kiralama yapabilirim?

Minimum kiralama villanın durumuna ve kiralama yaptığınız zamana göre değişmektedir. Genelde yoğunluğun az olduğu aylarda 4-5 gün. Ağustos temmuz gibi yogun aylarda 7 gündür.

 villa
close